ANAP

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Plata cotizatii ANAP
Joi 1 Dec 2016 - 22:31 Scris de Adrian

» Liberalii lucreaza la pensii...
Mar 8 Noi 2016 - 12:11 Scris de dragos

» S-a stins Alexandru Geangu
Lun 7 Noi 2016 - 17:49 Scris de Adrian

» Comunicat ANAP/ANAR
Vin 4 Noi 2016 - 13:32 Scris de Adrian

» Cotizatiile ANAP
Mier 26 Oct 2016 - 23:03 Scris de Adrian

» Dosarul nr. 730/2/2012
Joi 6 Oct 2016 - 19:47 Scris de Adrian

» Reportaj TVR
Joi 22 Sept 2016 - 20:52 Scris de Adrian

» Comunicat ANAP
Vin 2 Sept 2016 - 19:34 Scris de Adrian

» S-a stins ION-FLORIAN GÂRJOABĂ
Mar 19 Iul 2016 - 19:11 Scris de Adrian

» S-a stins PETRE RIZESCU
Lun 30 Mai 2016 - 15:30 Scris de Adrian

Decembrie 2016
LunMarMierJoiVinSamDum
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar

Distribuiti | 

A plecat Doru Hodea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adrian
Admin

Data de inscriere : 23/03/2010
Varsta : 60
Localizare : Iasi

MesajSubiect: A plecat Doru Hodea   Joi 27 Oct 2011 - 18:03

Doru Hodea, promotie 1979, a decedat impreuna cu sotia. Din primele informatii am aflat ca s-au asfixiat in apartament, fiind gasiti decedati si aragazul deschis. Scuzati-ma ca nu stiu mai mult iar aceste informatii mi-au fost furnizate si confirmate de cativa colegi apropiati.
Sunt multe de spus, dar mi-este greu nestiind amanunte.
Stiu doar ca a fost un coleg adevarat, un om sanatos, puternic si plin de viata.
M-am intalnit de cateva ori anul acesta cu el si era necajit, suparat, pot spune chiar disperat de situatia materiala, de imposibilitatea achitarii ratelor la banca...
Dumnezeu sa-i odihneasca si sa-i aiba in paza atat pe el cat si pe sotia sa.

Ultima editare efectuata de catre Adrian in Vin 28 Oct 2011 - 15:27, editata de 2 ori
Sus In jos
Felix

Data de inscriere : 22/05/2010

MesajSubiect: Drama la Iasi   Joi 27 Oct 2011 - 21:01

Dumnezeu sa-i ierte si sa-i odihneasca in pace.
Cititi si-n adevarul
http://www.adevarul.ro/locale/iasi/Drama_la_Iasi-fostul_comandant_al_Aeroclubului_Moldova_din_Iasi_a_murit_intoxicat_cu_monoxid_de_carbon_0_580142615.html

Cititi si pe Buna ziua Iasi:
http://www.bzi.ro/comment-tragedie-fostul-comandant-al-aeroclubului-moldova-si-sotia-sa-morti-intoxicati-in-casa-update-foto-video-248903#comment
Sus In jos
Sorin

Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 54
Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Joi 27 Oct 2011 - 21:27

RIP Dorele......
Sus In jos
Marian Covache

Data de inscriere : 19/09/2010
Localizare : BRAILA

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Joi 27 Oct 2011 - 22:32

Un coleg, un pilot si un om de exceptie. Asa l-am numit noi cei din zona Braila- Galati, colegi de promotie sau prieteni cu Dorel Hodea.
Cuvintele sunt de prisos cand destinul este crud cu semenii nostri cand nu mai exista drum inapoi spre viata. Mult prea devreme ne parasesc prietenii, colegii si rudele. Neputinciosi in fata acestor fatalitati nu ne ramane decat sa ne resemnam si sa le spunem Dumnezeu sa-i ierte. Din pacate mai pute face mult prea putin pentru ca in curand se va asterne uitarea. Ce e viata , ce e omul? Adio dragul nostru prieten , odihneste-te in pace alaturi de sotia ta iubita si suntem increzatori veti fi mangaiati de Domnul nostru Dumnezeu.

Suntem sufleteste alaturi de cei doi fii, ramasi sa-i planga si sa duca dorul de parinti!
Sincere condoleante!
Colegii si prietenii lui Doru:
Oprea Matei, Frunza Dumitru, Bebe Mihaila, Tolovici Gigi, Pirosca Jenica, Adamache Florin, Nicu Oprescu, Marian Covache

Sus In jos
Oprisiu

Data de inscriere : 04/07/2010

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Vin 28 Oct 2011 - 19:52

[quote="Adrian"]Doru Hodea, promotie 1979, a decedat impreuna cu sotia. Din primele informatii am aflat ca s-au asfixiat in apartament, fiind gasiti decedati si aragazul deschis. Scuzati-ma ca nu stiu mai mult iar aceste informatii mi-au fost furnizate si confirmate de cativa colegi apropiati.
Sunt multe de spus, dar mi-este greu nestiind amanunte.
Stiu doar ca a fost un coleg adevarat, un om sanatos, puternic si plin de viata.
M-am intalnit de cateva ori anul acesta cu el si era necajit, suparat, pot spune chiar disperat de situatia materiala, de imposibilitatea achitarii ratelor la banca...
Dumnezeu sa-i odihneasca si sa-i aiba in paza atat pe el cat s

Nu toti cei care au aripi ,stiu sa zboare, precum nici toti cei care stiu sa zboare, zboara spre o directie corecta. Se pare ca el, a zburat, din pacate, spre o directie gresita. D-zeu sa-l ierte si sa-l odihneasca.
Sus In jos
Adrian
Admin

Data de inscriere : 23/03/2010
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Sam 29 Oct 2011 - 14:41

Trupurile neînsufleţite a soţilor HODEA DOREL şi CONSTANŢA sunt depuse la capela cimitirului Sf. Petru şi Pavel, şoseaua ce duce din oraş la Aeroportul Iaşi. Înmormântarea va avea loc duminică, 30 octombrie, orele 13, la acelaşi cimitir. Dumnezeu să-i odihnească în pace!

Data de inscriere : 03/08/2011

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Lun 31 Oct 2011 - 22:51

Adrian a scris:
Trupurile neînsufleţite a soţilor HODEA DOREL şi CONSTANŢA sunt depuse la capela cimitirului Sf. Petru şi Pavel, şoseaua ce duce din oraş la Aeroportul Iaşi. Înmormântarea va avea loc duminică, 30 octombrie, orele 13, la acelaşi cimitir. Dumnezeu să-i odihnească în pace!
Sus In jos
adrian jumolea

Data de inscriere : 28/10/2011

MesajSubiect: a plecat Doru Hodea   Joi 3 Noi 2011 - 9:11

Acum Doru zboara cu tatal meu...nea Lilica...instructorul lui de la suceava

Dumnezeu sa-i odihneasca...!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: A plecat Doru Hodea   Astazi la 2:25

Sus In jos

A plecat Doru Hodea
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus